داستان آزمایش بیماری سرطان کبد مبتلا شدن

داستان: آزمایش بیماری سرطان کبد مبتلا شدن آزمایش خون سرطان روده سرطان سینه تشخیص سرطان علائم سرطان سرطان تخمدان سرطان پروستات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌دانم آیا توفیقی تکذیب می‌کند؟ ، مدارک کمکم به کلوب استقلال موجود است

ایمان ابراهیمی ملقب به ایمان ابرا نسبت به ادعای پندار توفیقی مبنی بر این که او هیچ کمکی به استقلال نکرده است ،واکنش نشان داد و گفت مدارک مورد نیاز را در این خصو

نمی‌دانم آیا توفیقی تکذیب می‌کند؟ ، مدارک کمکم به کلوب استقلال موجود است

مدارک کمکم به کلوب استقلال موجود است/ نمی دانم آیا توفیقی تکذیب می کند؟

عبارات مهم : استقلال

ایمان ابراهیمی ملقب به ایمان ابرا نسبت به ادعای پندار توفیقی مبنی بر این که او هیچ کمکی به استقلال نکرده است ،واکنش نشان داد و گفت مدارک مورد نیاز را در این خصوص دارد.

به گزارش ایلنا، ایمان ابراهیمی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا پاسخ پندار توفیقی که در گفت و گو با ما مدعی شده است بود او هیچ کمکی به استقلال نکرده، را داد .

وی با رد ادعای توفیقی گفت: من نمی دانم آیا ایشان این مسئله را تکذیب کردند در حالی که تمام مدارک مورد نیاز جهت کمک بنده موجود است و حتی من بعد از این که ۱۳۴ هزار دلار بابت قرارداد جباروف پرداخت کردم از ایشان خواستم تا از طریق کد پیگیری این پرداختی را دنبال کنند.

وی افزود: چند روز پیش آقای توفیقی حسابی در ازبکستان را به بنده دادند و گفتند جهت جباروف هست. من هم مبلغ درخواستی ایشان را واریز کردم و حتی شماره پیگیری و تماس بانک را هم دادم ولی نمی دانم آقای توفیقی چطور این مسئله را تکذیب کردند. در حال حاضر هم مدارک مورد نیاز را بنده در اختیار دارم و اگر نیاز باشد آن را نشان می دهم.

این تاجر استقلالی به ایلنا اعلام کرد: ما شب گذشته صحبت طولانی را با آقای توفیقی داشتیم و قرار بر این شد که طی ۴۸ ساعت آینده دیداری را در پایتخت کشور عزیزمان ایران داشته تا بتوانیم همکاری بیشتری با یکدیگر داشته باشیم. توفیقی حتی از من خواست که دو طرف طی این مدت صحبتی نکنیم و اجازه دهیم همه چیز در سکوت و به دور از حاشیه دنبال شود ولی حالا که ایشان خلاف قول خود عمل کرده و بر خلاف ادعایش و اتفاقاتی که صورت گرفته مدعی عدم کمک بنده به استقلال شده است من هم مجبور شدم واقعیت ها را بگویم. حتی ایشان از من درخواست کردند پست آخر اینستا خودم را پاک کنم که من هم این کار را کردم ولی خودشان جهت استقلال حاشیه درست کردند و کمکی که صورت گرفته بود را تکذیب کردند.

وی در آخر گفت: از این بعد بنده از طریق مراجع قانونی بحث اسپانسرینگ و کمک خود به استقلال را دنبال می کنم و به عنوان یک هوادار هر کمکی از دستم بر بیاید را جهت موفقیت استقلال انجام می دهم.

نمی‌دانم آیا توفیقی تکذیب می‌کند؟ ، مدارک کمکم به کلوب استقلال موجود است

واژه های کلیدی: استقلال | استقلال | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz