داستان آزمایش بیماری سرطان کبد مبتلا شدن

داستان: آزمایش بیماری سرطان کبد مبتلا شدن آزمایش خون سرطان روده سرطان سینه تشخیص سرطان علائم سرطان سرطان تخمدان سرطان پروستات

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات به توپ طلا فکر نمی کنم، فقط قهرمانی / مودریچ

هافبک طراح کروات ها بار دیگر تاکید کرد به توپ طلا فکر نمی کند و تنها تمرکز او روی قهرمانی است.

به توپ طلا فکر نمی کنم، فقط قهرمانی / مودریچ

مودریچ: به توپ طلا فکر نمی کنم، فقط قهرمانی

عبارات مهم : فرانسه

هافبک طراح کروات ها بار دیگر تاکید کرد به توپ طلا فکر نمی کند و تنها تمرکز او روی قهرمانی است.

به گزارش ایسنا ، تیم ملی فوتبال کرواسی باید در دیدار نهایی جام جهانی روسیه فردا به مصاف فرانسه برود. لوکا مودریچ ستاره خط میانی کروات ها در این مسابقه ها عملکرد خوبی داشت و با توجه به درخشش در رئال مادرید، خیلی ها از او به عنوان یکی از نامزدهای مهم توپ طلا یاد می کنند.

لوکا مودریچ در صحبت های خود قبل از دیدار نهایی جام جهانی گفت: بارها تاکید کرده ام که تمام تمرکز من روی موفقیت تیمی است و به عناوین فردی از جمله توپ طلا فکر نمی کنم. هنگامی که مردم و رسانه ها از شما به عنوان گزینه توپ طلا یاد می کنند، افتخارآمیز است و طبیعی است که خوشحال باشم. با این حال نگرانی بابت این عنوان ندارم و امیدوارم به تیمم کمک کنم تا بتواند در بازی یکشنبه به برتری برسد. بقیه چیزها خارج از کنترل من هست.

مودریچ که ابتدا به علت کوتاهی قامت از تیم هایدوک کنار گذاشته شد، به تیم رقیب رقت و توانست درخشش خود را شروع کند. او راجع به رسیدن خود موفقیت در آستانه دیدار فینال جام جهانی گفت: صحبت خاصی با منتقدان ندارم ولی خوشحالم که ثابت کردم آنها راجع به من اشتباه می کردند. من از روی نخست به خودم و توانایی هایی که دارم اعتماد داشتم. مشکل های زیادی در فوتبال کشیدم تا به این جایگاه برسم. مهمترین عنوان جهت من این بود که تسلیم نشوم و به راه خودم ادامه دهم و خوشحالم به این جایگاه رسیدم و حالا در دیدار نهایی جام جهانی حضور دارم.

کرواسی فردا در دیدار نهایی جام جهانی به مصاف تیم ملی فرانسه خواهد رفت.

به توپ طلا فکر نمی کنم، فقط قهرمانی / مودریچ

واژه های کلیدی: فرانسه | موفقیت | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz